GREGOR HELLBERG. OLJA på duk, Marin, Slaget vid Öland, signerad, 1980.

1439280. GREGOR HELLBERG. OLJA på duk, Marin, Slaget vid Öland, signerad, 1980.

höjd 60 cm, bredd 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 60 cm, bredd 90 cm.

Antal besök: 664