STIG HALLBLOM. Olja på pannå, signerad.

143904. STIG HALLBLOM. Olja på pannå, signerad.

66,5x54,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

66,5x54,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 875