SKEDAR, 7 st samt GAFFEL,silver, varierande modeller.

143890. SKEDAR, 7 st samt GAFFEL,silver, varierande modeller.

Olika modeller, bland annat CGH, GAB. 1818-1943.
Längd 12,5 - 19 cm.

Vikt 212 gram.

Bruksslitage, gravyrer. Minsta skeden med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12,5 - 19 cm.

Vikt 212 gram.

Antal besök: 573