TALLRIKAR, 6 st, med målad dekor, 1900-talets början.

143872. TALLRIKAR, 6 st, med målad dekor, 1900-talets början.

Med målad dekor av blommar, kant i flytande blå.
Diameter 18,5 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18,5 cm.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 639