RÖLAKANMATTA, signerad CD, Carl Dagel, 263 x 170 cm.

143866. RÖLAKANMATTA, signerad CD, Carl Dagel, 263 x 170 cm.

stiliserande växter på ljus botten.

bruksslitage samt smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 363