HATTHYLLA, Essem, 1970-tal.

HATTHYLLA, Essem, 1970-tal.
1438357. HATTHYLLA, Essem, 1970-tal.

Längd 150 cm, Etikettmärkt Essemhyllan SM Skoglunds Metallgjuteri Anderstorp.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 431