MAPP, "Modeller i blyerts" av Nils Dardel.

1438165. MAPP, "Modeller i blyerts" av Nils Dardel.

Samtliga blad i offsettryck,
Utgiven av Bonniers 1944.

Slitage, 1 blad saknas, omslag med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samtliga blad i offsettryck,
Utgiven av Bonniers 1944.

Antal besök: 1 414