DAMCYKEL, 28", Dbs Urban, 1900-2000-tal.

143799. DAMCYKEL, 28", Dbs Urban, 1900-2000-tal.

Treväxlad.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Treväxlad.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 8 696