Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Alplandskap i höstfärger. Olja på duk. Signerad Schmidbauer.
143768. OKÄND KONSTNÄR. Alplandskap i höstfärger. Olja på duk. Signerad Schmidbauer.
50 x 102 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 102 cm.
Gomér & Andersson Linköping
951