Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Högsta bud:
300 SEK
Utropspris: 1 200 SEK
Slutar om:
Avslutad
26 apr 2012 kl. 15:00 CEST

Budhistorik

Bevakningspriset har inte uppnåtts.
1 16 apr kl. 06:22300 SEK

Transport

Hämta på plats
0 SEK

Transport till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
800 SEK
Tyskland
800 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
TV3
Föremålsnr
14376

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 175

Nyckel finns, längd 122, bredd 44, höjd 197 cm.

Slitage, skador, sprickor.