Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Nyckel finns, längd 122, bredd 44, höjd 197 cm.

Slitage, skador, sprickor.

Spinner 67273826e6c9796ea75b539cadbf9e8539db96d3529f8c1033fcf648bab5202e

Slitage, skador, sprickor.

Leverans: Från 85 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Örebro
85 EUR
Finland: Helsingfors
85 EUR
Danmark: Köpenhamn
85 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln, München
138 EUR
Storbritannien: London
138 EUR

Försäkringskostnad kan tillkomma.

Läs mer om leverans.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
TV3
Föremålsnr
14376

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 248

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!