BYRÅ, 4-lädig, mahogny/fur, sent 1800-tal.

143757. BYRÅ, 4-lädig, mahogny/fur, sent 1800-tal.

höjd 100, bredd 85, djup 43 cm.

slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage och skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 041