TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 delar, vitlackerat trä, Ängsö, Ikea.

1437264. TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 delar, vitlackerat trä, Ängsö, Ikea.

Bordets mått 205x100 cm, höjd 75 cm
Stolarnas rygghöjd 85 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas rygghöjd 85 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 7 804