Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
WIWI LINDQUIST. Fåglar på trädstam. Olja på duk. Signerad.
143721. WIWI LINDQUIST. Fåglar på trädstam. Olja på duk. Signerad.
45 x 37 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 37 cm.
Gomér & Andersson Linköping
793