KÄLKE, 1800-tal.

KÄLKE, 1800-tal.
1436832. KÄLKE, 1800-tal.

Målat furu. Beslag och detaljer i järn. Längd ca 143 cm, bredd 55 cm, höjd 71 cm.

Slitage, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1436832. KÄLKE, 1800-tal.

Slitage, skador, sprickor.

Antal besök: 421