AXEL TALLBERG. "Skoflikaren". Etsning, signerad.

143668. AXEL TALLBERG. "Skoflikaren". Etsning, signerad.

Bildyta: 19 x 27 cm.

Gulnad.

Axel Tallberg (1860–1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta: 19 x 27 cm.

Gulnad.

Axel Tallberg (1860–1928)

Antal besök: 2 557