VÄGGUR, målat trä, sekelskiftet 1800/1900-tal.

143660. VÄGGUR, målat trä, sekelskiftet 1800/1900-tal.

urets höjd 34, bredd 25 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

urets höjd 34, bredd 25 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 893