SCHÄSLONG/DIVAN med hjul, 1800/1900-tal.

1436217. SCHÄSLONG/DIVAN med hjul, 1800/1900-tal.

Rygghöjd 72, längd 180 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 72, längd 180 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 5 125