Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, gulmetall, 1900-talets senare hälft.
1436191. GOLVLAMPA, gulmetall, 1900-talets senare hälft.
Höjd 140 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 140 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
328