VASER/FIGURINER, 2 st, stengods, Johnny Rolf, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

143580. VASER/FIGURINER, 2 st, stengods, Johnny Rolf, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

Höjd mellan 7-10 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 7-10 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 071