Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
SKÅL, keramik, blå med silverdekor, Gustavsberg, sannolikt Stig Lindberg, osignerad, 1900-tal.
1435633. SKÅL, keramik, blå med silverdekor, Gustavsberg, sannolikt Stig Lindberg, osignerad, 1900-tal.
diameter 14 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 14 cm.
Kalmar Auktionsverk
265