IVAR MORSING. Öländskt landskap. Olja på duk, uppklistrad på pannå, signerad.

143537. IVAR MORSING. Öländskt landskap. Olja på duk, uppklistrad på pannå, signerad.

Ca 16x16 cm.

Mindre krackelyr.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 16x16 cm.

Mindre krackelyr.

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besök: 1 659