GOLVLAMPOR 2 st samt SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

14352. GOLVLAMPOR 2 st samt SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

Soffbordets höjd 50 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffbordets höjd 50 cm.

Slitage.

Antal besök: 511