SKRIVBORD, PO Larsson Östermalmstorg, 1920-tal.

143508. SKRIVBORD, PO Larsson Östermalmstorg, 1920-tal.

Fanerat i valnöt m.fl träslag. Skivan klädd med läder. Tre lådor i sargen. Skåp med lådor. Längd 116, bredd 62, höjd 78 cm. Märkt PO Larsson Östermalmstorg 1921.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 768