SOFFBORD, "Annika", Bruno Mathsson för Dux.

143486. SOFFBORD, "Annika", Bruno Mathsson för Dux.

Skiva fanerad i masurbjörk. På lätt svängda ben. Diameter 95. höjd 55 cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 197