SOFFA, Karl Johan stil, 1800-tal.

1434849. SOFFA, Karl Johan stil, 1800-tal.

Fast stoppad klädsel.
Längd 203 cm
Höjd 98 cm
Djup 67 cm.

Bruksskick, ställvis slitage. Målad baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fast stoppad klädsel.
Längd 203 cm
Höjd 98 cm
Djup 67 cm.

Antal besök: 5 529