PALL, Co-Op Möbler, Danmark, 1950-tal.

143440. PALL, Co-Op Möbler, Danmark, 1950-tal.

Bok. Höjd 47, bredd 48 cm.

Slitage, märken, fläckar på sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bok. Höjd 47, bredd 48 cm.

Antal besök: 3 264