FÅTÖLJ, "Pulkka", Ilmari Lappalainen för Asko, omärkt.

143436. FÅTÖLJ, "Pulkka", Ilmari Lappalainen för Asko, omärkt.

Tygklädsel, böjträ. Ställbar sits.

Slitage, fläckar. Stötskydd för sits med skador. Tejp på stomme, nackkudde saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 511