MUNKSTOL, 1900-tal.

MUNKSTOL, 1900-tal.
143397. MUNKSTOL, 1900-tal.

Betsad furu. Djupskuren dekor.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
143397. MUNKSTOL, 1900-tal.

Slitage, repor.

Antal besök: 750