TAKLAMPA, mässing och teak med konformade kupor, 1950/60-tal.

143376. TAKLAMPA, mässing och teak med konformade kupor, 1950/60-tal.

Tre ljusarmar. Höjd 165 cm.

Slitage. Anlupen mässing.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre ljusarmar. Höjd 165 cm.

Slitage. Anlupen mässing.

Antal besök: 1 111