VASER, 2 st, Peo Ström, Alsterfors, 1960/70-tal.

143374. VASER, 2 st, Peo Ström, Alsterfors, 1960/70-tal.

Blå och orange glasmassa med vit insida.

Lätt bruksslitage. Den blå vasen har en mikroskopisk nagg på mynningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 462