Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Övrig belysning
VÄGGLAMPETTER, barockstil, 1900-talets första hälft.
143369. VÄGGLAMPETTER, barockstil, 1900-talets första hälft.
Höjd: 43 cm.
Slitage.
Saknar prismor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd: 43 cm.
Slitage.
Saknar prismor.
Auktionshuset Kolonn
839