Halmstads Auktionskammare
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rölakan, 205x143 cm.
1433659. MATTA, rölakan, 205x143 cm.
Osignerad.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Osignerad.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
778