SOFFGRUPP, 3 delar, röd plysch, 1930-tal.

1433658. SOFFGRUPP, 3 delar, röd plysch, 1930-tal.

Soffa längd 155 cm, djup 60 cm, höjd 70 cm
Fåtöljer ett par, bredd 75 cm, djup 80 cm, höjd 75 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 606