KARAFF och GLAS, blått glas med emaljmåleri, 1900-tal.

143362. KARAFF och GLAS, blått glas med emaljmåleri, 1900-tal.

Turkos glasmassa med bemålad dekor i vitt och guld. Slipad puntel.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 1 161