ARBETSBORD, 1800-tal.

ARBETSBORD, 1800-tal.
1433424. ARBETSBORD, 1800-tal.

Mått 88x50 cm, höjd 78 cm.

Omfattande slitage, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 88x50 cm, höjd 78 cm.

Antal besök: 812