BOKSKÅP, ek, 1900-talets första hälft.

1433416. BOKSKÅP, ek, 1900-talets första hälft.

Bredd 114 cm, djup 35 cm, höjd 156 cm.

Slitage och stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 654