Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
FELIX HARTZ. "Första ets". Etsning. Signerad Hartz och daterad -31.
143334. FELIX HARTZ. "Första ets". Etsning. Signerad Hartz och daterad -31.
17x23 cm.
Gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
17x23 cm.
Gulnad.
Garpenhus Auktioner
1 121