FELIX HARTZ. "Första ets". Etsning. Signerad Hartz och daterad -31.

143334. FELIX HARTZ. "Första ets". Etsning. Signerad Hartz och daterad -31.

17x23 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

17x23 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 121