SERVISDELAR 37 delar "Swedish Grace" med Ormbunksmotiv, Rörstrand, 1900-tal.

1433247. SERVISDELAR 37 delar "Swedish Grace" med Ormbunksmotiv, Rörstrand, 1900-tal.

Tallrikar 12+12+11 st
Kaffekanna, Sockerskål med lock.

En flat tallrik med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tallrikar 12+12+11 st

En flat tallrik med nagg.

Antal besök: 657