EVA RUNDLÖF. Olja på duk, Landskap med fors, Signerad.

143274. EVA RUNDLÖF. Olja på duk, Landskap med fors, Signerad.

49x39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

49x39 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 768