BYRÅ, transition, 1700-tal.

BYRÅ, transition, 1700-tal.
143273. BYRÅ, transition, 1700-tal.

Med fem lådor. Längd 107, bredd 50, höjd 84 cm.

Slitage och skador, listdelar saknas, solblekt, renoverad och kompletterad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 972