BO HULTÉN. sjölandskap med ö, färglitografi, signerad.

143257. BO HULTÉN. sjölandskap med ö, färglitografi, signerad.

68/90, 28 x 39 cm.

Bo Hultén (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

68/90, 28 x 39 cm.

Bo Hultén (Född 1945)

Antal besök: 813