RULLBANDSPELARE, Sony TC-366 Solid State.

1432525. RULLBANDSPELARE, Sony TC-366 Solid State.

Fanerad. Längd ca 42 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad. Längd ca 42 cm.

Antal besök: 634