MADELEINE PYK. Cyklist på slussen, färglitografi, signerad och numrerad 218/250.

143247. MADELEINE PYK. Cyklist på slussen, färglitografi, signerad och numrerad 218/250.

Bladmått 55,5 x 66 cm.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 55,5 x 66 cm.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 1 100