BLOMBORD/PIEDESTAL 50-tal.

BLOMBORD/PIEDESTAL 50-tal.
1432468. BLOMBORD/PIEDESTAL 50-tal.

med tre avsatser

Total höjd 76 cm yta ca 60 x 30 cm.

bruksslitage, delarna av trä med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

med tre avsatser

Antal besök: 5 548