FERNAND LÉGER (1881-1955). "Nature morte au vase bleu". Färglitografi, utörd 1951.

143223. FERNAND LÉGER (1881-1955). "Nature morte au vase bleu". Färglitografi, utörd 1951.

Signerad F. Léger och numrerad 13/75. 36 x 43 cm, bladstorlek 50 x 65,5 cm.
Litteratur: Saphire 114.

Gulnad, fläckar a tergo, tejp i övre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litteratur: Saphire 114.

Antal besök: 2 142