BIRGER LJUNGQVIST. AKVARELL/BLANDTEKNIK, Signerad och daterad 1944.

143208. BIRGER LJUNGQVIST. AKVARELL/BLANDTEKNIK, Signerad och daterad 1944.

Mått 21,5 x 25,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 21,5 x 25,5 cm.

Antal besök: 1 667