BENGT ELLIS. Olja på duk, "Mot Blåstöten Funäsdalen", signerad och daterad -97.

1432088. BENGT ELLIS. Olja på duk, "Mot Blåstöten Funäsdalen", signerad och daterad -97.

Mått 35,5 x 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 35,5 x 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 964