ALBERTO ROSSI. Akvarell.

ALBERTO ROSSI. Akvarell.
1431789. ALBERTO ROSSI. Akvarell.

Venedigmotiv, 30x60 cm, signerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 775