Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, "Sgrafitto", stengods, Josef Ekberg, Gustavsberg, 1926.
143144. VAS, "Sgrafitto", stengods, Josef Ekberg, Gustavsberg, 1926.
Höjd ca 20,5 cm.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 20,5 cm.
Slitage, repor.
Auktionshuset Kolonn
994