BYRÅ, 5-lådig, 1900-talets första hälft Proveniens Fröllinge Slott.

1431315. BYRÅ, 5-lådig, 1900-talets första hälft Proveniens Fröllinge Slott.

Längd 84 cm, djup 45 cm, höjd 109 cm.

Skavmärken, fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 473